Úvod | | Košík | Kontaktujte nás 602 740 605
= Garance nejnižší ceny jachtařských potřeb z nerezu A2, A4 -> šekle, napínáky, karabiny, kotvy a řetězy. Pokud koupíte stejné zboží jinde levněji vyplatíme Vám formou slevy rozdíl při dalším nákupu u nás.=

Přípravky STARBRITE

Historie firmy Star brite

Společnost Star brite byla založena v USA roku 1973 a z počátku se zaměřovala na výrobky pro údržbu automobilů. Jejím klíčovým produktem se ale později stala nová leštěnka na karoserie - Star brite Car Polish se zcela revolučním složením. Obsahovala totiž speciální čistící složky, které odstraňují matné vrstvy povrchu a zoxidovaný lak. Dále pak samovytvrzující polymery poskytující oslnivý lesk a ochrannou vrstvu s mimořádně dlouhou životností. Díky těmto vlastnostem se stal výrobek doslova hitem na trhu.

Dalším důležitým krokem poté bylo rozšíření produkce na oblast péče o lodě, kde Star brite zaznamenala fenomenální rozvoj a získala si natrvalo své zákazníky.

Koncem sedmdesátých let začala společnost expandovat i na zahraniční trhy. V kanadském Torontu založila distribuční centrum. Brzy poté zaměřila pozornost i na Evropu, kde vznikla francouzská pobočka v Lyonu a sklady v holandském Rotterdamu.

 

Současnost

V současné době společnost Star brite působí prakticky ve všech vyspělých zemích světa. Zaujímá vedoucí postavení na trhu s produkty pro automobilový, námořní a letecký průmysl, rekreační vozidla, zemědělské stroje, dále i pro údržbu zahradního nábytku a bazénů. Kromě široké škály chemikálií vyrábí kartáče, násady a další doplňky.

Hlavní výrobním závodem je společnost Kinpak, a. s., sídlící v Montgomery, ve státě Alabama (USA). Kromě výrobků Star brite (100% dceřiná společnost) Kinpak vyrábí i širokou škálu produktů uváděných na trh pod obchodní známkou největších ropných společností a maloobchodů.

V roce 2004 vznikla divize Star brite Home Care v reakci na stále rostoucí poptávku po produktech na čištění a údržbu zahradního nábytku. Jejich distribuci zajišťuje tzv. Synkro Systém - obchodní struktura, která kromě tradičních distribučních kanálů vytvořila i webovou stránku www.starbrite.fr, kde jsou informace o veškerých produktech Star brite a také e-shop.

Od roku 2009 má společnost oficiální zastoupení i v Čechách a na Slovensku.
Nové zboží pro měsíc srpen - Přípravky STARBRITE

Čistič trupu pod čarou ponoru 950 ml
Čistič trupu pod čarou ponoru 950 ml
665 Kč s DPH
550 Kč bez DPH
Čistič textilií s teflonem 950 ml
Čistič textilií s teflonem 950 ml
565 Kč s DPH
467 Kč bez DPH
Restaurátor lodní lišty s teflonem 473 ml
Restaurátor lodní lišty s teflonem 473 ml
531 Kč s DPH
439 Kč bez DPH

Gelový čistič trupu 950 ml
Gelový čistič trupu 950 ml
666 Kč s DPH
550 Kč bez DPH
Čistič trupu pod čarou ponoru 3,79 l
Čistič trupu pod čarou ponoru 3,79 l
1850 Kč s DPH
1529 Kč bez DPH

Odstraňovač pruhů od vodního kalu 237 ml
Odstraňovač pruhů od vodního kalu 237 ml
260 Kč s DPH
215 Kč bez DPH
Odstraňovač pruhů od vodního kalu 650 ml
Odstraňovač pruhů od vodního kalu 650 ml
391 Kč s DPH
323 Kč bez DPH
Odstraňovač pruhů od vodního kalu 3,79 l
Odstraňovač pruhů od vodního kalu 3,79 l
1690 Kč s DPH
1397 Kč bez DPH